fbpx

MEELELAHUTUSLIK
PITSA TÖÖTUBA

MEISTRI JUHENDAMISEL VALMIVAD MAITSVAD KIVIAHJUPITSAD

Pitsa töötuba veinitallis

Küpsetatakse õhulised ja samas krõmpsud pitsad, mida pärast seltskonnaga jagada. Veinitalli pitsameister õpetab kuidas taignapallike eriti õhukeseks voolida ning soovi korral annab kaasa mõned õpetusedki koduseks taignateoks. Töötoa juurde on võimalik lisada ka veinidegustatsioon või meelelahutuslik veiniviktoriin.
Pitsa töötuba on ennekõike rõõm isetegemisest ja maitsvast kõhutäiest. Sobilik seltskonna suurus võiks jääda 10-20 in vahele.
Töötuba sobib hästi sünnipäevade, tüdrukute- või poissmeeste õhtute ja muude tähtpäevade tähistamiseks, samuti lõbusaks ajaviiteks meeskonnaüritustele. 
Et pitsakalorid vöökohale liiga ei teeks, tasub eelnevalt Valgeranna Seikluspargis oma füüsiline võimekus proovile panna. 

pitsa-töötuba-pizza-workshop-valgeranna-veinitallis-kiviahju-pitsa-1

PITSA TÖÖTOA PAKETID

PITSA TÖÖTUBA

Iga külastaja valmistab omale meelepärase kattega kiviahju pitsa. Meister aitab 400 kraadise pitsaahjuga toimetada. Ka pere nooremad saavad kenasti hakkama. Osaluse hind 19€, min seltskond 10 in. Ajakulu 1,5 h.

PITSA & MÕISATUUR

Enne pitsade valmistama asumist viib kohalik “paruness” seltskonna Audru mõisa-kompleksiga tutvuma. Kerge jalutuskäik kestab 45 min ja selle raames tutvustatakse piirkonna ajalugu ning räägitakse kunagise parunipere eluolust. Saabudes ootab täiskasvanud külalisi tervituspokaal. Osaluse hind 25€. Ajakulu min 2,5-3 h.

PITSA & VEIN

Pitsa töötoa saateks viime läbi kerge meelelahutusliku veini-degustatsiooni oma maja marjaveinidega.
Pitsa töötoa hinnale lisandub:
– 3 veini – 12€ või
– 5 veini – 15€ ja
– soovi korral suupisted – 7€.
Ajakulu alates 2 h.

 

KOOSTÖÖPARTNERID

Füüsilised väljakutsed koostöös
Valgeranna Seikluspargiga. Majutus ja peatuspaik Villa Andropoffis.

Võta ühendust ning broneeri aeg külastuseks.