fbpx

Tüdrukuteõhtu ja -päev on alati täis seiklusi ning erinevaid tegevusi. Mida aeg edasi, seda vähemaks jääb pruudi “kiusamist” erinevate müügitegevuste jms. Hinnatakse rohkem mõnusat kvaliteetset ajaveetmist sõbrannade seltsis hea söögi ja joogiga.

Piknik veiniaias

Siit üks tore näide, kuidas korraldada üks tore ja meeldejääv päev suvepealinnas. Alustame sellest, et 24h sisse maailma kõiki tegevusi ei mahuta, seega piirdume kahe-kolme, aga see-eest kvaliteetse mõttega:

Päeva on alati tore alustades mõnusate spaaprotseduuridega. Õnneks on Pärnus spaavalik rikkalik.

Peale lõõgastust on paras aeg sammud seada ilutuppa ja fotograafi juurde. Nüüdseks on kellaaeg juba kindlasti sobilik esimesteks pokaalikesteks.

Selleks kutsume Teid meie Valgeranna Veinitalli, kus serveerime mõnusaid mulle kerge promilliga ja ilma. Ilusa ilma korral serveerime degustilaua privaatselt talli kõrval asuvasse mõisaparki.

Maitsmiseks pakume 5 erinevat veini. Kõrvale serveerime ilusa valiku suupisteid. Räägime pisut veinijuttu, samas jääb piisavalt aega ka oma tegevusteks ja mängudeks.

Külla võib tulla 1-2h kestvale degustatsioonile või broneerida veinitall terveks õhtuks. Andke oma tulekust teada võimalikult varakult 😉

Osalustasu külastaja kohta on keskmiselt 22€, kõik oleneb Teie soovidest 🙂

Kirjuta või helista meile ning räägime võimalustest lähemalt: