fbpx

Tüdrukuteõhtu ja -päev on alati täis seiklusi ning erinevaid tegevusi. Mida aeg edasi, seda vähemaks jääb pruudi “kiusamist” erinevate müügitegevuste jms. Hinnatakse rohkem mõnusat kvaliteetset ajaveetmist sõbrannade seltsis hea söögi ja joogiga.

Piknik mõisapargis või õdus degustatsioon veinitallis

Siit üks tore näide, kuidas korraldada üks tore ja meeldejääv päev suvepealinnas. Alustame sellest, et 24h sisse maailma kõiki tegevusi ei mahuta, seega piirdume kahe-kolme, aga see-eest kvaliteetse mõttega:
1) Päeva on alati tore alustades mõnusate spaaprotseduuridega. Õnneks on Pärnus spaavalik rikkalik.
2) Peale lõõgastust on paras aeg sammud seada ilutuppa ja fotograafi juurde. Nüüdseks on kellaaeg juba kindlasti sobilik esimesteks pokaalikesteks.
3) Selleks kutsume Teid meie Valgeranna Veinitalli, kus serveerime mõnusaid mulle kerge promilliga ja ilma. Ilusa ilma korral serveerime degustilaua privaatselt talli kõrval asuvasse mõisaparki, kus on tore ka pildistamine läbi viia.

Maitsmiseks pakume 5 erinevat veini. Kõrvale serveerime ilusa valiku suupisteid. Räägime pisut veinijuttu, samas jääb piisavalt aega ka oma tegevusteks ja mängudeks.
Külla võib tulla 1-2h kestvale degustatsioonile või broneerida veinitall terveks õhtuks. Andke oma tulekust teada võimalikult varakult 😉
Osalustasu külastaja kohta on 22€ (5 veini ja suupisted).

Lisaks on võimalik ette tellida ka 1-5 käiguline lõuna- või õhtusöök, mis inspireeritud merelt ja metsast. Või siis osalege hoopis pitsa töötoas, kus iga neiu valmistab oma maitse järgi ettekergitatud taignast omale meelepärase kattega pitsa ja pruudil lubatakse see kindlasti ka ise kiviahju panna, seda seal 400 kraadi juures keerutada, et kõik servad jääksid ilusti krõbedaks ja küpseks. 
Pitsa töötuba lisab külastusele u 1-1,5h (min seltskonna suurus 10 in).

Tegevuste hinnad:
 – veinidegustatsioon (5 veini + suupisted) – 22€
 – veinidegustatsioon ilma suupisteteta lõunasöögi kõrvale – 15€ + lõunasöök (nt rikkalik lõhesalat kartuliga 12€)
 – veinidegustatsioon ilma suupisteteta + pitsa töötuba – 15 € + 19€ = 34€
 – veinidegustatsioon suupistetega + pitsa töötuba – 22 € + 19€ = 41€
 – ainult pitsa töötuba – 19€ (min seltskond 10 in)

Fotograafid Pärnus:
toredaid pilte meie juures on teinud nt Triin Künnapas ja Signe Martinson.

Kirjuta ja broneer aeg tegevusteks: valgeranna@veinitall.ee

mida-teha-tüdrukuteõhtul-pärnus-valgeranna-veinitall-veiidegustatsioon-1-oto-triin-künnapas